Een paar maanden geleden vierde ik mijn vijftigste verjaardag. Zoals elk jaar verraste mijn goede vriendin me met een lief cadeautje. Maar dit keer geen cadeaubon of wijn. Nee, dit keer kreeg ik een workshop cadeau. En dat vond ik zó leuk!
We zijn allebei dol op creatief bezig zijn en op gezellige uitjes. Ik mocht zelf uitkiezen wat we gingen doen, en mijn keuze viel op een workshop: een mini glas-in-lood raampje maken.
Wat was dit een leuke avond! En terwijl ik bezig was, merkte ik ineens dat ik mezelf herkende in mijn eigen cursisten. Met diezelfde gedachte begon ik: “Dat kan ik ook. Hoe moeilijk kan het zijn?” En ja hoor, dat ging niet helemaal zoals gepland.
Ik liep vast, maakte een foutje dat ik niet meer kon herstellen en was ontzettend kritisch op mijn werk. Tot ik mezelf even tot de orde riep: “Hé, je doet dit voor het eerst. Je weet nu wat er allemaal bij komt kijken, en kijk eens hoe leuk het geworden is!”
Mijn mini glas-in-lood werkje staat nu te stralen tussen mijn andere creatieve projecten. Is het perfect? Nee. Heb ik genoten? Zeker weten. En dat was precies waar het om ging. Een gezellige en creatieve avond samen.
En dat is precies wat ik jou ook gun met naaien.
Het hoeft niet perfect te zijn. Je mag stap voor stap leren. Met foutjes, met verbeterpunten. Maar vooral, met plezier.
Daarom zijn de online lessen “Jurk in 1 dag” zo’n fijne start. Je maakt kennis met patroontekenen op een simpele, duidelijke manier. En als er iets misgaat, betekent dat niet dat je project meteen verloren is.
Bovendien leg ik alle naai-stappen ook nog eens rustig en stap voor stap uit. Zo verbeter je niet alleen je patroonkennis, maar ook je naaivaardigheden.
En heb je de basis eenmaal onder de knie? Dan laat ik je zien hoe je van dat ene patroon ook rokken, truien en T-shirts maakt.
Helemaal in je eigen tempo, waar en wanneer jij wilt. Met mij achter de hand via de WhatsApp supportgroep.