Het patroon van de Isabella Extra bestaat uit 6 verschillende varianten jurken. Keuze genoeg dus. Je hebt de keuze uit 2 verschillende soorten halzen, 1 soort mouw en 3 verschillende soorten rokdelen.
De strik in de taille zorgt voor een mooie accentuering van het smalste gedeelte van je lijf, maar geeft ook een mooi camouflering op het buikgedeelte door de plooien die ontstaan door het aantrekken van de strik.
De Isabella Extra maak je door de onderdelen die je kiest passend voor jouw Shape. Er zit namelijk altijd wel een combinatie tussen die geschikt is voor jouw figuur.
Het patroon is vervaardigd in de maten 36 tot en met 48. In de naaibeschrijving wordt duidelijk aangegeven welke pagina’s er geprint moeten worden voor elk onderdeel. Zo voorkom je dus nodeloos pagina’s printen.
Dit patroon is slechts geschikt voor rekbare stoffen. In het patroon is rekening gehouden met een rekpercentage van 10-25%. Alle naden en zomen zijn aangetekend. En een stap voor stap beschrijving, inclusief foto’s is bijgesloten.
LET OP: Als je dit product koopt ontvang je na betaling een factuur met een download link. Vergeet niet het bestand op je computer op te slaan als je het eenmaal hebt geopend.
Annemarie (geverifieerde eigenaar) –
Patroon Isabella van @anydress. Een superleuk veelzijdig patroon! Goed uitgelegd in duidelijke beschrijving met ondersteuning van foto’s en tekeningen. Het volgende stofje ligt al klaar.